• pořádání sběru železa – 23.2.2013
  • účast na soutěži v požárním sportu ve Džbanicích – 11.5.2013
  • účast na soutěži v požárním sportu v Horních Kounicích – 16.6.2013
  • pořádání a účast na soutěži „O pohár obce Horní Dunajovice“ – 7.9.2013

Zájezd (Velehrad, Modrá, Vlčnov, Baťův kanál)

Tradičně konaný zajez SDH HD

Čarodějnice

Hasiči uspořádali osmý ročník pálení čarodějnic společně s čarodějnicemi za zdravotním střediskem v Horních Dunajovicích.

Účast na soutěžích v požárním sportu

V tomto roce se SDH HD zúčastnilo třech soutěží v požárním sportu. První soutěž byla pořádaná dobrovolnými hasiči ze Skalice. Zde naši hasiči získali třetí místo z pěti účastnících se týmů s časem 19:62 na 2xB .
Dalším navštívená soutěž byla ve Džbánicíh, kde naši hasiči získali první místo s časem 18:55 na 2xB, soutěže se taktéž zúčastnilo pět týmů.
Posledním navštívená soutěž byla konaná v Horních Kounicích s jedenácti zúčastněnými týmy. Zde SDH HD získalo páté místo s časem 19:78 na 2xB.

Soutěž O pohár Obce Horní Dunajovice

SDH Horní Dunajovice uspořádalo společně s Obcí Horní Dunajovice soutěž v požárním sportu, kterou navštívilo celkově osm týmů (šest týmů mužů, jeden tým žen a jeden tým juniorů). Na domácí soutěži si naši hasiči vytvořili osobní rekord s časem 19:75 na 3xB a obsadili čtvrté místo. Vynikající čas na této soutěží udělal tým JSDH Tvořihráz 18:82.
Facebook Comments
Kategorie: Aktuality